zapewnimy Ci piękny uśmiech

Jako stomatolodzy pracujemy od 1994 roku, a Klinikę założyliśmy w 1998 roku. Nasza praca daje nam satysfakcję, ważny jest dla nas nieustanny rozwój, nowoczesność i profesjonalizm. Współpracując z innymi lekarzami tworzymy zespół specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii. Dysponujemy laboratorium protetycznym i pracownią radiologiczną co oszczędza czas zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Bardzo ważne jest dla nas utrzymywanie najwyższego standardu oferowanych usług. Klinika wyposażona jest między innymi w nowoczesne unity, cyfrowy aparat do zdjęć rtg pantomograficznych i cefalometrycznych, stanowisko do endodoncji mikroskopowej (leczenia kanałowego) wyposażone w mikroskop KAPS, zestaw mikrosilników endodontycznych, system B i OBTURĘ do termicznej kondensacji gutaperki oraz radiowizjograf.

Oferujemy również leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych, zabiegi chirurgiczne, implantologiczne, nowoczesną protetykę oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przy wykorzystaniu między innymi materiałów kompozycyjnych najnowszej generacji.

Nasi pacjenci szczególnie cenią sobie indywidualne podejście, miłą atmosferę, przyjazne otoczenie oraz to, że w jednym miejscu mogą rozwiązać wszystkie swoje problemy stomatologiczne. Dla każdego przygotowujemy kompleksowy plan leczenia dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Klinika znajduje się przy ulicy Kościuszki 46. Dysponujemy trzema gabinetami oraz przestronną poczekalnią z rejestracją. Dbając o komfort pacjentów zapewniliśmy miejsca parkingowe.